Strzegom
mieszkanie na sprzedaż

PSS-MS-2065

PRZYTULNE MIESZKANIE DWUPOKOJOWE W RYNKU W STRZEGOMIU, C.O. WŁASNE DLA BUDYNKU. Więcej szczegółów, zdjęć oraz ofert nieruchomości na stronie biura nieruchomości Possessio, ul. Witosa 9A, Strzegom. Mieszkanie dwupokojowe o pow. 42,50 m2 usytuowane jest na drugim ...

Powierzchnia
43,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 883,72 zł
cena 210 000
mieszkanie na sprzedaż - Strzegom

Strzegom
mieszkanie na sprzedaż

PSS-MS-2063

NOWA INWESTYCJA OBEJMUJĄCA BUDYNKI WIELORODZINNE POŁOŻONE W PARKU W STRZEGOMIU !!! KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW OBSŁUGI BIURA OSTATNIE KAWALERKI W BUDYNKU A1, ZAPISY NA BUDYNEK A2 Więcej szczegółów, zdjęć oraz ofert nieruchomości na stronie biura nieruchomości ...

Powierzchnia
28,00 m2
Piętro
1
Pokoje
123 pokoje
Cena za m2
8 999,00 zł
cena 251 972
mieszkanie na sprzedaż - Strzegom

Strzegom
dom na sprzedaż

PSS-DS-2061

BUDYNEK MIESZKALNY JEDNORODZINNY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ W SPOKOJNEJ LOKAZLIZACJI, BLISKO CENTRUM STRZEGOMIA. Budynek wykonany z wysokojakościowych materiałów budowlanych, spełniających aktualne normy energetyczne: styropian szary, okna 3 szybowe, rolety antywłamaniowe, ...

Powierzchnia
142,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
321 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 563,38 zł
cena 790 000
dom na sprzedaż - Strzegom

Strzegom
dom na sprzedaż

PSS-DS-2060

DO SPRZEDAŻY BUDYNEK MIESZKALNY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ USYTUOWANY JEST NA DZIAŁCE O POW. 1459 M2 POŁOŻONEJ NA OBRZEŻACH STRZEGOMIA.  CENA OBEJMUJE STAN SUROWY ZAMKMNIĘTY  O POW 130,72 M2. Więcej szczegółów, zdjęć oraz ofert nieruchomości na stronie biura nieruchomości ...

Powierzchnia
130,75 m2
Powierzchnia działki [m2]
647 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 655,83 zł
cena 478 000
dom na sprzedaż - Strzegom

Dobromierz
lokal na sprzedaż

PSS-LS-2058

DO SPRZEDANIA LOKAL UŻYTKOWY, OBECNIE SKLEP SPOŻYWCZY, W MIEJSCOWOŚCI DZIERZKÓW. 10 KM DO DOBROMIERZA ORAZ JAWORA MOŻLIWOŚC WYNAJĘCIA LOKALU ZA 800 ZŁ MIĘSIĘCZNIE CENA DO NEGOCJACJI. Lokal użytkowy położony w centralnej części miejscowości, składa się z sali ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
3 777,78 zł
cena 170 000
lokal na sprzedaż - Dobromierz

Strzegom
mieszkanie na sprzedaż

PSS-MS-2054

PRZESTRONNE MIESZKANIE TRZYPOKOJOWE O POW. 78 M2, Z BALKONEM, USYTUOWANE NA PIERWSZYM PIĘTRZE KAMIENICY POŁOŻONEJ W POBLIŻU OŚRODKA SPORTOWEGO, SZKOŁY ORAZ OSIEDLA W STRZEGOMIU. Więcej szczegółów, zdjęć oraz ofert nieruchomości na stronie biura nieruchomości Possessio, ...

Powierzchnia
78,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
2 935,90 zł
cena 229 000
mieszkanie na sprzedaż - Strzegom

Strzegom
dom na sprzedaż

PSS-DS-2052

DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ W BARDZO ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI STRZEGOMIA W OKOLICACH GÓRY KRZYŻOWEJ, W POBLIŻU OŚRODEK SPORTOWY, SZKOŁA ORAZ CENTRUM HANDLOWE.  PRZESTRONNE POMIESZCZENIA ORAZ FUNKCJONALNY UKŁAD. CENA DO NEGOCJACJI. Więcej szczegółów, zdjęć oraz ...

Powierzchnia
216,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
250 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
2 958,33 zł
cena 639 000
dom na sprzedaż - Strzegom
Kryteria wyszukiwania

rozumiem