Biuro Obrotu Nieruchomościami POSSESSIO oferuje usługi w zakresie pośrednictwa kredytowego od 2011 roku, pomagamy w uzyskaniu kredytów hipotecznych. TO USŁUGA CAŁKOWICIE BEZPŁATNA.

Pomagamy naszym klientom wybrać najlepszą i najtańszą ofertę na rynku kredytowym. Badamy zdolność kredytową oraz wyliczymy ratę, również w ramach RKM bez wymaganego wkładu własnego.

Współpracujemy bezpośrednio z bankami oraz z Lendi, czyli największą w Polsce platformą pośrednictwa kredytowego. Dzięki temu mamy możliwość sprawdzenia warunków kredytowych w kilkunastu bankach, a następnie składamy wnioski do tych banków, które odpowiadają sytuacji finansowej i preferencji klienta.

Dzięki znajomości rynku kredytowego od 2011 roku odciążamy naszych klientów od czasochłonnych czynności związanych z procedurą kredytową, sporządzamy umowy przedwstępne oraz przygotowujemy dokumenty wymagane do złożenia wniosków, informujemy klientów na każdym etapie procedowania wniosku oraz przekazujemy klientom informacje o decyzji kredytowej oraz warunkach.

Jesteśmy pośrednikiem kredytu hipotecznego wpisanego do rejestru pośredników hipotecznych pod numerem RPH000085 w Komisji Nadzoru Finansowego, zgodne z ustawą z dnia 23 marca 2017 r. o kredycie hipotecznym oraz o nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami oraz posiadamy ubezpieczenie OC pośrednika kredytu hipotecznego.