Biuro Obrotu Nieruchomościami Possessio jest profesjonalnym biurem nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem na lokalnym rynku nieruchomości
 
Biuro Possessio funkcjonuje na terenie miasta Strzegom oferując również usługi na obszarze sąsiednich miast oraz mniejszych miejscowości w gminie Strzegom.
 
Zdobyte doświadczenie ( od 2006 roku) z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami umożliwia prowadzenie przez biuro kompleksowych usług na rynku nieruchomości, aby odciążyć swoich klientów od czasochłonnych czynności związanych z uzyskaniem niezbędnych dokumentów  w urzędach oraz instytucjach wymaganych przy transakcjach, skrócić czas zawarcia umów oraz nadać poczucie komfortu i bezpieczeństwa przy zawieraniu transakcji.

Dzięki wieloletniej pracy z klientami oraz ich zaufaniu staramy się każdego dnia pomóc Państwu w podejmowaniu jak najbardziej trafnych decyzji zaspokajających potrzeby mieszkaniowe oraz biznesowe.


Działalność biura obejmuje:

    • pośrednictwo w sprzedaży oraz kupnie (mieszkań, domów, gruntów, gospodarstw, obiektów)
    • pośrednictwo w zamianie, najmie, wynajmie
    • pośrednictwo w  udzielaniu kredytów hipotecznych
    • wycenę rynkową *, oględziny nieruchomości dla klientów zgłaszających sprzedaż do biura
    • doradztwo prawne
    • doradztwo w zakresie budownictwa ogólnego
    • świadectwa charakterystyki energetycznej

 

Współpracujemy z doświadczonymi notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi oraz geodetami zwiększając skuteczność oraz satysfakcję z przeprowadzonych transakcji

* w przypadku postępowań w celach kredytowych, sądowych oraz innych wymaganych ustawowo oferujemy skorzystanie z usług rzeczoznawcy majątkowego.

Jako pośrednik z wieloletnim doświadczeniem posiadamy szeroką wiedzę na temat aktualnych trendów, cen transakcyjnych oraz tendencji rynkowych pomagając w podjęciu  korzystnych decyzji w związku ze sprzedażą nieruchomości oraz przy uzyskaniu atrakcyjnych warunków kredytu na zakup nieruchomości. 

 

Właściciel firmy posiada państwową licencję zawodową nr 12636 nadaną przez Ministra Infrastruktury oraz Rozwoju, będącą obecnie oznaką najwyższych kompetencji w wykonywaniu zawodu na rynku nieruchomości oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, co  stanowi gwarancję profesjonalizmu działań biura i należytej ochrony interesów klienta.