Oferty specjalne

oferta specjalna
dom na sprzedaż - Strzegom

Strzegom
dom na sprzedaż

PSS-DS-2044

JEDNORODZINNY, WOLNOSTOJĄCY DOM W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI W POBLIŻU GÓRY KRZYŻOWEJ W STRZEGOMIU. Więcej szczegółów, zdjęć oraz ofert nieruchomości na stronie biura nieruchomości Possessio, ul. Witosa 9A, Strzegom. Bardzo funkcjonalny oraz komfortowy ...

Powierzchnia
166,16 m2
Powierzchnia działki [m2]
540 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 266,97 zł
cena 709 000
dom na sprzedaż - Strzegom
oferta specjalna
dom na sprzedaż - Strzegom

Strzegom
dom na sprzedaż

PSS-DS-2060

DO SPRZEDAŻY BUDYNEK MIESZKALNY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ USYTUOWANY JEST NA DZIAŁCE O POW. 1459 M2 POŁOŻONEJ NA OBRZEŻACH STRZEGOMIA.  CENA OBEJMUJE STAN SUROWY ZAMKMNIĘTY  O POW 130,72 M2. Więcej szczegółów, zdjęć oraz ofert nieruchomości na stronie ...

Powierzchnia
130,75 m2
Powierzchnia działki [m2]
647 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 655,83 zł
cena 478 000
dom na sprzedaż - Strzegom
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Strzegom

Strzegom
mieszkanie na sprzedaż

PSS-MS-2065

PRZYTULNE MIESZKANIE DWUPOKOJOWE W RYNKU W STRZEGOMIU, C.O. WŁASNE DLA BUDYNKU. Więcej szczegółów, zdjęć oraz ofert nieruchomości na stronie biura nieruchomości Possessio, ul. Witosa 9A, Strzegom. Mieszkanie dwupokojowe o pow. 42,50 m2 usytuowane ...

Powierzchnia
43,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 883,72 zł
cena 210 000
mieszkanie na sprzedaż - Strzegom
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Strzegom

Strzegom
mieszkanie na sprzedaż

PSS-MS-2045

NOWA INWESTYCJA OBEJMUJĄCA BUDYNKI WIELORODZINNE POŁOŻONE W PARKU W STRZEGOMIU !!! KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW OBSŁUGI BIURA OSTATNIE KAWALERKI W BUDYNKU A1, ZAPISY NA BUDYNEK A2 Inwestycja zakończona. Dwa budynki położone przy ul. Parkowej  zlokalizowane ...

Powierzchnia
25,68 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
8 999,00 zł
cena 231 094
mieszkanie na sprzedaż - Strzegom

Najnowsze oferty

nowa oferta
dom na sprzedaż - Strzegom

Strzegom
dom na sprzedaż

PSS-DS-2081

DOM WOLNOSTOJĄCY W BARDZO ATRAKCYJNEJ, ZIELONEJ LOKALIZACJI STRZEGOMIA (KAMIONKA). W POBLIŻU OŚRODEK SPORTOWY, SZKOŁA ORAZ CENTRUM HANDLOWE.  PRZESTRONNE POMIESZCZENIA ORAZ FUNKCJONALNY UKŁAD. MOŻLIWOŚĆ ZAMIESZKANIA DLA DWÓCH RODZIN. CENA DO NEGOCJACJI. Więcej ...

Powierzchnia
270,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
531 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
4 296,30 zł
cena 1 160 000
dom na sprzedaż - Strzegom
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Strzegom

Strzegom
mieszkanie na sprzedaż

PSS-MS-2079

PRZYTULNE MIESZKANIE DWUPOKOJOWE + GARDEROBA, DO WYKOŃCZENIA, 1 PIĘTRO, BLISKO CENTRUM W STRZEGOMIU. Mieszkanie dwupokojowe + garderoba o pow. 36,8 m2 usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy położonej blisko centrum w Strzegomiu. Mieszkanie do wykończenia, ...

Powierzchnia
36,80 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 565,22 zł
cena 168 000
mieszkanie na sprzedaż - Strzegom
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Strzegom

Strzegom
mieszkanie na sprzedaż

PSS-MS-2080

MIESZKANIE 3 POKOJOWE, 2 PIĘTRO, C.O. GAZOWE. DODATKOWO W CENIE GARAŻ OBOK BUDYNKU WPISANY DO KW. Przestronne mieszkanie trzypokojowe o pow. 81,40 m2 usytuowane na drugim piętrze budynku położonego w centrum Strzegomia. Więcej szczegółów, zdjęć ...

Powierzchnia
81,40 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
3 169,53 zł
cena 258 000
mieszkanie na sprzedaż - Strzegom
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Strzegom

Strzegom
mieszkanie na sprzedaż

PSS-MS-2078

SŁONECZNE MIESZKANIE TRZYPOKJOWE, PO REMONICE, PARTER, ATRAKCYJNA LOKALIZACJA W POBLIŻU CENTRUM HANDLOWE. MOŻLIWOŚĆ KORZYSTANIA Z OGRÓDKA ZA BUDYNKIEM. Więcej szczegółów, zdjęć oraz ofert mieszkań na stronie biura nieruchomości Possessio, ul. Witosa ...

Powierzchnia
54,40 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 477,94 zł
cena 298 000
mieszkanie na sprzedaż - Strzegom

O nas

Biuro Obrotu Nieruchomościami Possessio jest  profesjonalnym biurem nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem (od 2006 roku) w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami,  działającym na terenie miasta oraz gminy Strzegom w województwie dolnośląskim, powiat świdnicki, które posiada państwową licencje zawodową nr 12636 nadaną przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, będącą obecnie oznaką najwyższych kompetencji w wykonywaniu zawodu na rynku nieruchomości. Biuro realizuje również oferty na obszarze takich miast jak Jaworzyna Śląska, Świdnica, Żarów, Jawor, Dobromierz, Świebodzice.

Oferujemy Państwu pełny zakres usług związanych z obrotem nieruchomościami. Działalność biura obejmuje pośrednictwo w sprzedaży, kupnie, zamianie, najmie, wynajmie nieruchomości mieszkalnych oraz komercyjnych, również doradztwo formalno prawne, pośrednictwo w udzielaniu kredytów,  wycenę rynkową nieruchomości oraz sporządzanie  świadectw charakterystyki energetycznej.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu na lokalnym rynku nieruchomości każdego dnia staramy się pomóc Państwu w podejmowaniu jak najbardziej trafnych decyzji zaspokajających potrzeby mieszkaniowe oraz biznesowe.

Dla klientów biura zgłaszających sprzedaż bezpłatna wycena, oględziny nieruchomości.