Strzegom
dom na sprzedaż

PSS-DS-2060

DO SPRZEDAŻY BUDYNEK MIESZKALNY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ USYTUOWANY JEST NA DZIAŁCE O POW. 1459 M2 POŁOŻONEJ NA OBRZEŻACH STRZEGOMIA.  CENA OBEJMUJE STAN SUROWY ZAMKMNIĘTY  O POW 130,72 M2. Więcej szczegółów, zdjęć oraz ofert nieruchomości na stronie biura nieruchomości ...

Powierzchnia
130,75 m2
Powierzchnia działki [m2]
647 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 655,83 zł
cena 478 000
dom na sprzedaż - Strzegom

Dobromierz
lokal na sprzedaż

PSS-LS-2058

DO SPRZEDANIA LOKAL UŻYTKOWY, OBECNIE SKLEP SPOŻYWCZY, W MIEJSCOWOŚCI DZIERZKÓW. 10 KM DO DOBROMIERZA ORAZ JAWORA MOŻLIWOŚC WYNAJĘCIA LOKALU ZA 800 ZŁ MIĘSIĘCZNIE CENA DO NEGOCJACJI. Lokal użytkowy położony w centralnej części miejscowości, składa się z sali ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
3 777,78 zł
cena 170 000
lokal na sprzedaż - Dobromierz

Strzegom
mieszkanie na sprzedaż

PSS-MS-2054

PRZESTRONNE MIESZKANIE TRZYPOKOJOWE O POW. 78 M2, Z BALKONEM, USYTUOWANE NA PIERWSZYM PIĘTRZE KAMIENICY POŁOŻONEJ W POBLIŻU OŚRODKA SPORTOWEGO, SZKOŁY ORAZ OSIEDLA W STRZEGOMIU. Więcej szczegółów, zdjęć oraz ofert nieruchomości na stronie biura nieruchomości Possessio, ...

Powierzchnia
78,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
2 935,90 zł
cena 229 000
mieszkanie na sprzedaż - Strzegom

Strzegom
dom na sprzedaż

PSS-DS-2052

DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ W BARDZO ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI STRZEGOMIA W OKOLICACH GÓRY KRZYŻOWEJ, W POBLIŻU OŚRODEK SPORTOWY, SZKOŁA ORAZ CENTRUM HANDLOWE.  PRZESTRONNE POMIESZCZENIA ORAZ FUNKCJONALNY UKŁAD. CENA DO NEGOCJACJI. Więcej szczegółów, zdjęć oraz ...

Powierzchnia
216,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
250 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
2 958,33 zł
cena 639 000
dom na sprzedaż - Strzegom

Strzegom
działka na sprzedaż

PSS-GS-2051

DZIAŁKI POŁOŻONE W BARDZO ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI STRZEGOMIA, W POBLIŻU OŚRODEK ZDROWIA, OSIEDLE DOMÓW JEDNORODZINNYCH.  Do sprzedaży działki o pow. od 1134 m2 do 1296 m2 przeznaczone są w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową ...

Powierzchnia
1 134,00 m2
Cena za m2
310,00 zł
cena 351 540
działka na sprzedaż - Strzegom

Dobromierz
działka na sprzedaż

PSS-GS-2050

ATRAKCYJNA DZIAŁKA POD ZABUDOWE MIESZKANIOWĄ 4 KM OD DOBROMIERZA. Działka o pow. 1577 m2 oznaczona jest symbolem MN/U i przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz zabudowę usługową, przeznaczenie uzupełniające - ...

Powierzchnia
1 577,00 m2
Cena za m2
83,70 zł
cena 132 000
działka na sprzedaż - Dobromierz

Strzegom
działka na sprzedaż

PSS-GS-2047

ATRAKCYJNA DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ WIELORODZINNĄ Z PROJEKTEM ORAZ POZWOLENIEM NA BUDOWĘ. Działka o pow 607 m2 przeznaczona jest w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną położona blisko Rynku w Strzegomiu (ul. Parkowa) ...

Powierzchnia
607,00 m2
Cena za m2
716,64 zł
cena 435 000
działka na sprzedaż - Strzegom
53
ofert
Dariusz Dudziak

manager biura

Licencja: 12636

biuro@possessio.pl

662506622
66 250 66 22