Strzegom
mieszkanie na sprzedaż

PSS-MS-2038

ROZKŁADOWE MIESZKANIE TRZYPOKOJOWE Z BALKONEM POD GÓRĄ KRZYŻOWĄ, C.O. WŁASNE DLA BUDYNKU. Więcej szczegółów, zdjęć oraz ofert mieszkań na stronie biura nieruchomości Possessio, ul. Witosa 9A, Strzegom. Mieszkanie trzypokojowe o pow. 61,30 m2 usytuowane jest ...

Powierzchnia
61,30 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 725,94 zł
cena 351 000
mieszkanie na sprzedaż - Strzegom

Dobromierz
mieszkanie na sprzedaż

PSS-MS-2036

MIESZKANIE TRZYPOKOJOWE Z OSOBNYM WEJŚCIEM DO BUDYNKU. OGRÓD Z ALTANĄ, WIATĄ DO GRILLA ORAZ KOMÓRKĄ, POŁOŻONE W GMINIE DOBROMIERZ. 5 KM DO DOBROMIERZA ORAZ 14 KM DO STRZEGOMIA. W POBLIŻU TRASA S3 ORAZ AMAZON. SPOKOJNE, ZACISZNE MIEJSCE. Mieszkanie trzypokojowe ...

Powierzchnia
66,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 424,24 zł
cena 292 000
mieszkanie na sprzedaż - Dobromierz

Strzegom
lokal na wynajem

PSS-LW-2034

LOKAL UŻYTKOWY O POW CAŁK. 50 M2 POŁOŻONY BLISKO RYNKU W STRZEGOMIU, W CENIE CZYNSZU WLICZONE OGRZEWANIE !!! Do wynajęcia lokal użytkowy usytuowany na parterze kamienicy znajdującej się blisko Rynku w Strzegomiu. Lokal składa się z sali sprzedażowej (27 m2), pomieszczenia ...

Powierzchnia
50,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
44,00 zł
cena 2 200
lokal na wynajem - Strzegom

Strzegom
dom na sprzedaż

PSS-DS-2022

LUKSUSOWY, NOWOCZESNY ORAZ STYLOWO ZAARANŻOWANY DOM WOLNOSTOJĄCY, WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁY WYKOŃCZENIOWE ORAZ ROZKŁAD POMIESZCZEŃ GWARANTUJĄ WYSOKI KOMFORT UŻYTKOWANIA. Więcej szczegółów, zdjęć oraz ofert nieruchomości na stronie biura nieruchomości Possessio, ...

Powierzchnia
253,95 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 174 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
7 324,28 zł
cena 1 860 000
dom na sprzedaż - Strzegom

Strzegom
lokal na sprzedaż

PSS-LS-2019

LOKAL UŻYTKOWY W CENTRUM STRZEGOMIA. OGRZEWANIE MIEJSKIE. Lokal handlowo- usługowy o pow.46 m2 usytuowany na parterze budynku położonego w centrum Strzegomia. Składa się z sali sprzedażowej oraz pomieszczenia magazynowego wraz z pomieszczeniem sanitarnym. Sala usługowa ...

Powierzchnia
46,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
5 195,65 zł
cena 239 000
lokal na sprzedaż - Strzegom

Strzegom
mieszkanie na sprzedaż

PSS-MS-2018

MIESZKANIE DO WPROWADZENIA NA TRZECIM PIĘTRZE NOWO WYREMONTOWANEGO BUDYNKU !!! Więcej szczegółów, zdjęć oraz ofert mieszkań na stronie biura nieruchomości Possessio, ul. Witosa 9A, Strzegom. Przestronne mieszkanie dwupokojowe o pow. 62 m2 usytuowane na trzecim ...

Powierzchnia
62,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 661,29 zł
cena 289 000
mieszkanie na sprzedaż - Strzegom

Strzegom
mieszkanie na sprzedaż

PSS-MS-2009

KLIMATYCZNE MIESZKANIE 3 -POKOJOWE Z ELEMENTAMI DREWNIANYMI, DWUPOZIOMOWE. DZIERŻAWA OGRÓDKA WRAZ Z DREWNIANĄ ALTANĄ. Mieszkanie trzypokojowe, dwupoziomowe o pow. 75 m2 ( w KW pow. użytk. 40,32 m2) usytuowane na trzecim piętrze kamienicy położonej w Strzegomiu. W ...

Powierzchnia
75,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 266,67 zł
cena 395 000
mieszkanie na sprzedaż - Strzegom
55
ofert
Dariusz Dudziak

manager biura

Licencja: 12636

biuro@possessio.pl

662506622
66 250 66 22