nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Strzegom

Strzegom
mieszkanie na sprzedaż

PSS-MS-2080

MIESZKANIE 3 POKOJOWE, 2 PIĘTRO, C.O. GAZOWE. DODATKOWO W CENIE GARAŻ OBOK BUDYNKU WPISANY DO KW. Przestronne mieszkanie trzypokojowe o pow. 81,40 m2 usytuowane na drugim piętrze budynku położonego w centrum Strzegomia. Więcej szczegółów, zdjęć oraz ofert nieruchomości ...

Powierzchnia
81,40 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
3 169,53 zł
cena 258 000
mieszkanie na sprzedaż - Strzegom
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Strzegom

Strzegom
mieszkanie na sprzedaż

PSS-MS-2079

PRZYTULNE MIESZKANIE DWUPOKOJOWE + GARDEROBA, DO WYKOŃCZENIA, 1 PIĘTRO, BLISKO CENTRUM W STRZEGOMIU. Mieszkanie dwupokojowe + garderoba o pow. 36,8 m2 usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy położonej blisko centrum w Strzegomiu. Mieszkanie do wykończenia, instalacja ...

Powierzchnia
36,80 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 565,22 zł
cena 168 000
mieszkanie na sprzedaż - Strzegom
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Strzegom

Strzegom
mieszkanie na sprzedaż

PSS-MS-2078

SŁONECZNE MIESZKANIE TRZYPOKJOWE, PO REMONICE, PARTER, ATRAKCYJNA LOKALIZACJA W POBLIŻU CENTRUM HANDLOWE. MOŻLIWOŚĆ KORZYSTANIA Z OGRÓDKA ZA BUDYNKIEM. Więcej szczegółów, zdjęć oraz ofert mieszkań na stronie biura nieruchomości Possessio, ul. Witosa 9A, Strzegom. Przytulne ...

Powierzchnia
54,40 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 477,94 zł
cena 298 000
mieszkanie na sprzedaż - Strzegom
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Strzegom

Strzegom
mieszkanie na sprzedaż

PSS-MS-2076

MIESZKANIE DO WPROWADZENIA NA PARTERZE NOWO WYREMONTOWANEGO BUDYNKU !!! Przestronne mieszkanie dwupokojowe o pow. 52 m2 usytuowane na wysokim parterze budynku położonego w atrakcyjnej lokalizacji Strzegomia. Pokoje wykończone panelami, ściany malowane, okna PCV, ...

Powierzchnia
52,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 442,31 zł
cena 335 000
mieszkanie na sprzedaż - Strzegom

Strzegom
mieszkanie na sprzedaż

PSS-MS-2073

SŁONECZNE MIESZKANIE DWUPKOJOWE, PO REMONICE, Z BALKONEM, 2 PIĘTRO, W POBLIŻU OŚRODEK SPORTOWY. CENA DO NEGOCJACJI. Więcej szczegółów, zdjęć oraz ofert mieszkań na stronie biura nieruchomości Possessio, ul. Witosa 9A, Strzegom. Przytulne mieszkanie o pow. 42,5 ...

Powierzchnia
43,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 395,35 zł
cena 275 000
mieszkanie na sprzedaż - Strzegom

Strzegom
mieszkanie na sprzedaż

PSS-MS-2070

PRZESTRONNE MIESZKANIE DWUPOKOJOWE O POW. 63 M2, USYTUOWANE NA DRUGIM PIĘTRZE KAMIENICY POŁOŻONEJ W POBLIŻU OŚRODKA SPORTOWEGO, SZKOŁY ORAZ OSIEDLA W STRZEGOMIU. Więcej szczegółów, zdjęć oraz ofert mieszkań na stronie biura nieruchomości Possessio, ul. Witosa 9A, ...

Powierzchnia
63,40 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
3 075,71 zł
cena 195 000
mieszkanie na sprzedaż - Strzegom

Strzegom
mieszkanie na sprzedaż

PSS-MS-2068

ROZKŁADOWE ORAZ SŁONECZNE MIESZKANIE DWUPOKOJOWE Z BALKONEM BLISKO RYNKU W STRZEGOMIU, 2 PIĘTRO, C.O GAZOWE. BALKON Z WIDOKIEM NA TEREN ZIELONY. Więcej szczegółów, zdjęć oraz ofert nieruchomości na stronie biura nieruchomości Possessio, ul. Witosa 9A, Strzegom. Przestronne ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 018,75 zł
cena 288 900
mieszkanie na sprzedaż - Strzegom
Kryteria wyszukiwania

rozumiem