Strzegom (gw)
dom na sprzedaż

PSS-DS-1985

PRZYTULNE MIESZKANIE TRZYPOKOJOWE Z OSOBNYM WEJŚCIEM, GARAŻEM, KOMÓRKAMI ORAZ PASEM OGRÓDKA DO KORZYSTANIA POŁOŻONE 3 KM OD STRZEGOMIA.  Więcej szczegółów, zdjęć oraz ofert nieruchomości na stronie biura nieruchomości Possessio, ul. Witosa 9A, Strzegom. Mieszkanie ...

Powierzchnia
66,40 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
3 900,60 zł
cena 259 000
dom na sprzedaż - Strzegom (gw)

Strzegom (gw)
działka na sprzedaż

PSS-GS-1982

ATRAKCYJNA DZIAŁKA POD ZABUDOWE JEDNORODZINNĄ POŁOŻONA W GMINIE STRZEGOM. BLISKA ODLEGŁOSĆ DO STRZEGOMIA, UDANINA, W POBLIZU DROGA KRAJOWA K5 DO WROCŁAWIA. Działka o pow. 1200 m2 przenaczona jest w miejscowym planie zagospodarownia przestrzennego pod zabudowę mieszkaniowa ...

Powierzchnia
1 200,00 m2
Cena za m2
107,50 zł
cena 129 000
działka na sprzedaż - Strzegom (gw)

Strzegom
działka na sprzedaż

PSS-GS-1981

DZIAŁKI POD ZABUDOWĘ MIESZKANIOWĄ JEDNORODZINNĄ W DWÓCH LOKALIZACJACH - BLISKO CENTRUM ORAZ NA OBRZEŻACH STRZEGOMIA. DZIAŁKA BLIŻEJ CENTRUM POSIADA DODATKOWO FUNKCJĘ MIESZKANIOWĄ WIELORODZINNĄ. CENA 180 ZŁ/M2. Do sprzedania działki pod zabudowę jednorodzinną oraz ...

Powierzchnia
805,00 m2
Cena za m2
180,00 zł
cena 144 900
działka na sprzedaż - Strzegom

Strzegom (gw), Jaroszów
działka na sprzedaż

PSS-GS-1969

ZAGOSPODAROWANA DZIAŁKA REKREACYJNA POŁOŻONA W SPOKOJNEJ I ZIELONEJ CZĘŚCI JAROSZOWA, W GMINIE STRZEGOM. Działka o pow. 400 m2 zabudowana domkiem letniskowym o pow. 16m2 z dostępem do prądu. Obok domu pomieszczenie warsztatowo-magazynowe. Przy granicy działki sieć wodociągowa. ...

Powierzchnia
400,00 m2
Cena za m2
52,50 zł
cena 21 000
działka na sprzedaż - Strzegom (gw), Jaroszów

Strzegom
dom na sprzedaż

PSS-DS-1967

NOWOCZESNE DOMY W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ POŁOŻONE W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI BLISKO CENTRUM W STRZEGOMIU. Więcej szczegółów, zdjęć oraz ofert nieruchomości na stronie biura nieruchomości Possessio, ul. Witosa 9A, Strzegom. Oferowany dom to budynek mieszkalny jednorodzinny ...

Powierzchnia
127,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
207 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 433,07 zł
cena 690 000
dom na sprzedaż - Strzegom

Strzegom (gw)
działka na sprzedaż

PSS-GS-1952

ATRAKCYJNA DZIAŁKA O POW. 1360 M2 KOŁO STRZEGOMIA.  BLISKA ODLEGŁOŚĆ DO ŚWIDNICY, ŚWIEBODZIC, STRZEGOMIA Działka przeznaczona jest w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, wielorodzinną, mieszkalno-usługową oraz ...

Powierzchnia
1 360,00 m2
Cena za m2
161,76 zł
cena 220 000
działka na sprzedaż - Strzegom (gw)

Strzegom
lokal na sprzedaż

PSS-LS-1948

POMIESZCZENIA PRODUKCYJNO - MAGAZYNOWE O ŁĄCZNEJ POW. OKOŁO 300 M2 POŁOŻONE W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI STRZEGOMIA. Dawna stodoła obecnie spełnia funkcje magazynowe i składa się z 7 pomieszczeń z bramami wjazdowymi. Wymiary pomieszczeń: szerokość od 4 do 8 m x długość ...

Powierzchnia
51,11 m2
Cena za m2
1 858,74 zł
cena 95 000
lokal na sprzedaż - Strzegom
Kryteria wyszukiwania

rozumiem