Dobromierz
działka na sprzedaż

PSS-GS-1935

ATRKACYJNIE POŁOŻONA DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ W GMINIE DOBROMIERZ. W SĄSIEDZTWIE DOMY JEDNORODZINNE. BEZPOŚREDNI DOJAZD DROGĄ ASFALTOWĄ. Do sprzedania działka o powierzchni 2359 m2 przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę ...

Powierzchnia
2 359,00 m2
Cena za m2
91,14 zł
cena 215 000
działka na sprzedaż - Dobromierz

Strzegom (gw), Goczałków
działka na sprzedaż

PSS-GS-1893

DZIAŁAK POD ZABUDOWĘ MIESZKANIOWĄ, ATRAKCYJNA CENA !!! Działka o pow. 2897 m2 przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną oraz bliźniaczą w tym usługi oraz działalność związana z obsługą kamieniarstwa, położona w Goczałkowie k/ Strzegomia. Działka w kształcie litery L położona ...

Powierzchnia
2 897,00 m2
Cena za m2
53,50 zł
cena 155 000
działka na sprzedaż - Strzegom (gw), Goczałków

Strzegom
działka na sprzedaż

PSS-GS-1873

BARDZO ATRAKCYJNA DZIAŁKA KOMERCYJNA POŁOŻONA JEST NA TERENIE DYNAMICZNIE ROZWIJAJĄCEGO SIĘ CENTRUM HANDLOWEGO QUICKPARK W STRZEGOMIU, PRZY DRODZE KRAJOWEJ K5, TRASIE WROCŁAW- JELENIA GÓRA W SKŁAD KOMPLEKSU HANDLOWO-USŁUGOWEGO WCHODZĄ OBECNIE MIN.: MC' DONALDS, ...

Powierzchnia
5 114,00 m2
Cena za m2
293,31 zł
cena 1 500 000
działka na sprzedaż - Strzegom

Strzegom
dom na sprzedaż

PSS-DS-1829

DO SPRZEDAŻY LUB ZAMIANY DOM MIESZKALNY Z FUNKCJĄ USŁUGOWĄ NA PARTERZE W CENTRUM STRZEGOMIA.  Budynek oddany do użytkowania na początku lat 90-tych składa się z parteru (całość 121,28 m2, w tym część usługowej 65,87 m2) , piętra mieszkalnego (119,78 m2), poddasza ...

Powierzchnia
386,76 m2
Powierzchnia działki [m2]
89 m²
Pokoje
8 pokoi
Cena za m2
3 335,40 zł
cena 1 290 000
dom na sprzedaż - Strzegom

Jaworzyna Śląska
działka na sprzedaż

PSS-GS-1726

ZABUDOWANA DZIAŁKA O POW.  36 ARÓW W JAWORZYNIE ŚL. ATRAKCYJNA LOKALIZACJA BLISKO CENTRUM MIASTA. Działka o pow 3677 m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym, gospodarczym oraz stodołą położona przy głównej drodze w Jaworzynie Śląskiej, przeznaczona jest w miejscowym ...

Powierzchnia
3 677,00 m2
Cena za m2
101,99 zł
cena 375 000
działka na sprzedaż - Jaworzyna Śląska

Strzegom (gw)
działka na sprzedaż

PSS-GS-1657

ATRAKCYJNA DZIAŁKA POŁOŻONA NA OBRZEŻACH STRZEGOMIA. W POBLIŻU OŚRODEK JAZDY KONNEJ W MORAWIE. BLISKA ODLEGŁOŚĆ DO ŚWIDNICY, ŚWIEBODZIC,WAŁBRZYCHA, JAWORA ORAZ WROCŁAWIA. DZIAŁKA Z PRZEZNACZENIEM POD ZABUDOWĘ MIESZKANIOWĄ ORAZ USŁUGOWĄ. Działka o pow 0,44 ha oznaczona ...

Powierzchnia
4 427,00 m2
Cena za m2
115,20 zł
cena 510 000
działka na sprzedaż - Strzegom (gw)

Strzegom
lokal na sprzedaż

PSS-LS-1629

LOKAL UŻYTKOWY W RYNKU W STRZEGOMIU. Lokal użytkowy o pow 73,60 m2 usytuowany jest na parterze kamienicy położonej w samym centrum Strzegomia, w Rynku. Lokal składa się z sali sprzedażowej, pomieszczenia magazynowego oraz pomieszczenia sanitarnego. Ogrzewanie piecowe, ...

Powierzchnia
73,60 m2
Piętro
parter
Cena za m2
2 839,67 zł
cena 209 000
lokal na sprzedaż - Strzegom
Kryteria wyszukiwania

rozumiem