Strzegom
dom na sprzedaż

PSS-DS-2060

DO SPRZEDAŻY BUDYNEK MIESZKALNY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ USYTUOWANY JEST NA DZIAŁCE O POW. 1459 M2 POŁOŻONEJ NA OBRZEŻACH STRZEGOMIA.  CENA OBEJMUJE STAN SUROWY ZAMKMNIĘTY  O POW 130,72 M2. Więcej szczegółów, zdjęć oraz ofert nieruchomości na stronie biura nieruchomości ...

Powierzchnia
130,75 m2
Powierzchnia działki [m2]
647 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 655,83 zł
cena 478 000
dom na sprzedaż - Strzegom

Strzegom
mieszkanie na sprzedaż

PSS-MS-2054

PRZESTRONNE MIESZKANIE TRZYPOKOJOWE O POW. 78 M2, Z BALKONEM, USYTUOWANE NA PIERWSZYM PIĘTRZE KAMIENICY POŁOŻONEJ W POBLIŻU OŚRODKA SPORTOWEGO, SZKOŁY ORAZ OSIEDLA W STRZEGOMIU. Więcej szczegółów, zdjęć oraz ofert nieruchomości na stronie biura nieruchomości Possessio, ...

Powierzchnia
78,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
2 935,90 zł
cena 229 000
mieszkanie na sprzedaż - Strzegom

Strzegom
dom na sprzedaż

PSS-DS-2052

DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ W BARDZO ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI STRZEGOMIA W OKOLICACH GÓRY KRZYŻOWEJ, W POBLIŻU OŚRODEK SPORTOWY, SZKOŁA ORAZ CENTRUM HANDLOWE.  PRZESTRONNE POMIESZCZENIA ORAZ FUNKCJONALNY UKŁAD. CENA DO NEGOCJACJI. Więcej szczegółów, zdjęć oraz ...

Powierzchnia
216,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
250 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
2 958,33 zł
cena 639 000
dom na sprzedaż - Strzegom

Strzegom
działka na sprzedaż

PSS-GS-2051

DZIAŁKI POŁOŻONE W BARDZO ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI STRZEGOMIA, W POBLIŻU OŚRODEK ZDROWIA, OSIEDLE DOMÓW JEDNORODZINNYCH.  Do sprzedaży działki o pow. od 1134 m2 do 1296 m2 przeznaczone są w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową ...

Powierzchnia
1 134,00 m2
Cena za m2
310,00 zł
cena 351 540
działka na sprzedaż - Strzegom

Strzegom
działka na sprzedaż

PSS-GS-2047

ATRAKCYJNA DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ WIELORODZINNĄ Z PROJEKTEM ORAZ POZWOLENIEM NA BUDOWĘ. Działka o pow 607 m2 przeznaczona jest w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną położona blisko Rynku w Strzegomiu (ul. Parkowa) ...

Powierzchnia
607,00 m2
Cena za m2
716,64 zł
cena 435 000
działka na sprzedaż - Strzegom

Strzegom
mieszkanie na sprzedaż

PSS-MS-2045

NOWA INWESTYCJA OBEJMUJĄCA BUDYNKI WIELORODZINNE POŁOŻONE W PARKU W STRZEGOMIU !!! KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW OBSŁUGI BIURA OSTATNIE KAWALERKI W BUDYNKU A1, ZAPISY NA BUDYNEK A2 Inwestycja zakończona. Dwa budynki położone przy ul. Parkowej  zlokalizowane ...

Powierzchnia
25,68 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
8 999,00 zł
cena 231 094
mieszkanie na sprzedaż - Strzegom

Strzegom
dom na sprzedaż

PSS-DS-2044

JEDNORODZINNY, WOLNOSTOJĄCY DOM W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI W POBLIŻU GÓRY KRZYŻOWEJ W STRZEGOMIU. Więcej szczegółów, zdjęć oraz ofert nieruchomości na stronie biura nieruchomości Possessio, ul. Witosa 9A, Strzegom. Bardzo funkcjonalny oraz komfortowy dom o wygodnym ...

Powierzchnia
166,16 m2
Powierzchnia działki [m2]
540 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 266,97 zł
cena 709 000
dom na sprzedaż - Strzegom
Kryteria wyszukiwania

rozumiem