Strzegom
hala na sprzedaż

PSS-HS-1992

DO SPRZEDAŻY LUB WYNAJĘCIA OBIEKT MAGAZYNOWO-WARSZTATOWY O POW. UŻYTKOWEJ 667 M2 Z OGRODZONYM PLACEM ORAZ POMIESZCZENIAMI BIUROWO - SOCJALNYMI POŁOŻONY W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI W STRZEGOMIU. CENA DO NEGOCJACJI !!! MOŻLIWOŚĆ WYNAJĘCIA CZĘŚCI POMIESZCZEŃ W ZALEŻNOŚCI ...

Powierzchnia
666,33 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 738 m²
Cena za m2
1 485,75 zł
cena 990 000
hala na sprzedaż - Strzegom

Strzegom
działka na sprzedaż

PSS-GS-1981

DZIAŁKI POD ZABUDOWĘ MIESZKANIOWĄ JEDNORODZINNĄ W DWÓCH LOKALIZACJACH - BLISKO CENTRUM ORAZ NA OBRZEŻACH STRZEGOMIA. DZIAŁKA BLIŻEJ CENTRUM POSIADA DODATKOWO FUNKCJĘ MIESZKANIOWĄ WIELORODZINNĄ. CENA 180 ZŁ/M2. Do sprzedania działki pod zabudowę jednorodzinną oraz ...

Powierzchnia
805,00 m2
Cena za m2
180,00 zł
cena 144 900
działka na sprzedaż - Strzegom

Strzegom
dom na sprzedaż

PSS-DS-1967

NOWOCZESNE DOMY W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ POŁOŻONE W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI BLISKO CENTRUM W STRZEGOMIU. Więcej szczegółów, zdjęć oraz ofert nieruchomości na stronie biura nieruchomości Possessio, ul. Witosa 9A, Strzegom. Oferowany dom to budynek mieszkalny jednorodzinny ...

Powierzchnia
127,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
207 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 433,07 zł
cena 690 000
dom na sprzedaż - Strzegom

Strzegom
lokal na sprzedaż

PSS-LS-1948

POMIESZCZENIA PRODUKCYJNO - MAGAZYNOWE O ŁĄCZNEJ POW. OKOŁO 300 M2 POŁOŻONE W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI STRZEGOMIA. Dawna stodoła obecnie spełnia funkcje magazynowe i składa się z 7 pomieszczeń z bramami wjazdowymi. Wymiary pomieszczeń: szerokość od 4 do 8 m x długość ...

Powierzchnia
51,11 m2
Cena za m2
1 858,74 zł
cena 95 000
lokal na sprzedaż - Strzegom

Strzegom
działka na sprzedaż

PSS-GS-1873

BARDZO ATRAKCYJNA DZIAŁKA KOMERCYJNA POŁOŻONA JEST NA TERENIE DYNAMICZNIE ROZWIJAJĄCEGO SIĘ CENTRUM HANDLOWEGO QUICKPARK W STRZEGOMIU, PRZY DRODZE KRAJOWEJ K5, TRASIE WROCŁAW- JELENIA GÓRA W SKŁAD KOMPLEKSU HANDLOWO-USŁUGOWEGO WCHODZĄ OBECNIE MIN.: MC' DONALDS, ...

Powierzchnia
5 114,00 m2
Cena za m2
293,31 zł
cena 1 500 000
działka na sprzedaż - Strzegom

Strzegom
dom na sprzedaż

PSS-DS-1829

DO SPRZEDAŻY LUB ZAMIANY DOM MIESZKALNY Z FUNKCJĄ USŁUGOWĄ NA PARTERZE W CENTRUM STRZEGOMIA.  Budynek oddany do użytkowania na początku lat 90-tych składa się z parteru (całość 121,28 m2, w tym część usługowej 65,87 m2) , piętra mieszkalnego (119,78 m2), poddasza ...

Powierzchnia
386,76 m2
Powierzchnia działki [m2]
89 m²
Pokoje
8 pokoi
Cena za m2
3 335,40 zł
cena 1 290 000
dom na sprzedaż - Strzegom

Strzegom
lokal na sprzedaż

PSS-LS-1629

LOKAL UŻYTKOWY W RYNKU W STRZEGOMIU. Lokal użytkowy o pow 73,60 m2 usytuowany jest na parterze kamienicy położonej w samym centrum Strzegomia, w Rynku. Lokal składa się z sali sprzedażowej, pomieszczenia magazynowego oraz pomieszczenia sanitarnego. Ogrzewanie piecowe, ...

Powierzchnia
73,60 m2
Piętro
parter
Cena za m2
2 839,67 zł
cena 209 000
lokal na sprzedaż - Strzegom
Kryteria wyszukiwania

rozumiem