54
ofert
Dariusz Dudziak

manager biura

Licencja: 12636

biuro@possessio.pl

662506622
66 250 66 22

zostaw wiadomość
2 904,12 zł/m2 cena: 219 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Przestronne mieszkanie trzypokojowe o pow. 75,40 m2 usytuowane na pierwszym piętrze budynku położonego w pobliżu ośrodka sportowego w Strzegomiu.

Więcej szczegółów, zdjęć oraz ofert nieruchomości na stronie biura nieruchomości Possessio, ul. Witosa 9A, Strzegom.

Mieszkanie wymaga remontu, pokoje wykończone deskami drewnianymi oraz wykładziną, ściany malowane, okna drewniane. Przestronny salon. Umeblowana kuchnia, wyposażona w sprzęt AGD oraz piec elektryczny do c.o. Łazienka razem z wc, wyposażona w przepływowy piec elektryczny do c.w.u, wykończona glazurą. Przedpokój wykończony wykładziną. Ogrzewanie c.o. elektryczne, piec firmy Kospel.

Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 14,62 m2.

Oferujemy wsparcie, bezpieczeństwo i doradztwo w pośrednictwie nieruchomościami  oraz pomagamy w uzyskaniu kredytów hipotecznych. TA USŁUGA CAŁKOWICIE BEZPŁATNA.

LENDI

Pomożemy wybrać najlepszą i najtańszą ofertę. Zbadamy również twoją zdolność kredytową i wyliczymy ratę.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty PSS-MS-2082
Powierzchnia 75,41 m²
Powierzchnia użytkowa 75,41 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 1
Opłaty w czynszu fundusz remontowy, Części wspólne, administracja
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu do remontu
Mies. czynsz admin. 320 PLN

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Strzegom
mieszkanie na sprzedaż

PSS-MS-1997

MIESZKANIE DWUPOKOJOWE, 1 PIĘTRO, C.O GAZOWE + DZIERŻAWA OGRÓDKA I GARAŻU, DO GENERALNEGO REMONTU. Więcej szczegółów, zdjęć oraz ofert mieszkań na stronie biura nieruchomości Possessio, ul. Witosa 9A, Strzegom. Mieszkanie dwupokojowe o pow. 37 m2 usytuowane ...

Powierzchnia
37,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 378,38 zł
cena 199 000
mieszkanie na sprzedaż - Strzegom
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Strzegom

Strzegom
mieszkanie na sprzedaż

PSS-MS-2045

NOWA INWESTYCJA OBEJMUJĄCA BUDYNKI WIELORODZINNE POŁOŻONE W PARKU W STRZEGOMIU !!! KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW OBSŁUGI BIURA OSTATNIE KAWALERKI W BUDYNKU A1, ZAPISY NA BUDYNEK A2 Inwestycja zakończona. Dwa budynki położone przy ul. Parkowej  zlokalizowane ...

Powierzchnia
25,68 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
8 999,00 zł
cena 231 094
mieszkanie na sprzedaż - Strzegom
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Strzegom

Strzegom
mieszkanie na sprzedaż

PSS-MS-2054

PRZESTRONNE MIESZKANIE TRZYPOKOJOWE O POW. 78 M2, Z BALKONEM, USYTUOWANE NA PIERWSZYM PIĘTRZE KAMIENICY POŁOŻONEJ W POBLIŻU OŚRODKA SPORTOWEGO, SZKOŁY ORAZ OSIEDLA W STRZEGOMIU. Więcej szczegółów, zdjęć oraz ofert nieruchomości na stronie biura nieruchomości Possessio, ...

Powierzchnia
78,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
2 935,90 zł
cena 229 000
mieszkanie na sprzedaż - Strzegom

Strzegom
mieszkanie na sprzedaż

PSS-MS-2063

NOWA INWESTYCJA OBEJMUJĄCA BUDYNKI WIELORODZINNE POŁOŻONE W PARKU W STRZEGOMIU !!! KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW OBSŁUGI BIURA OSTATNIE KAWALERKI W BUDYNKU A1, ZAPISY NA BUDYNEK A2 Więcej szczegółów, zdjęć oraz ofert nieruchomości na stronie biura nieruchomości ...

Powierzchnia
28,00 m2
Piętro
1
Pokoje
123 pokoje
Cena za m2
8 999,00 zł
cena 251 972