54
ofert
Dariusz Dudziak

manager biura

Licencja: 12636

biuro@possessio.pl

662506622
66 250 66 22

zostaw wiadomość
3 169,53 zł/m2 cena: 258 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

MIESZKANIE 3 POKOJOWE, 2 PIĘTRO, C.O. GAZOWE. DODATKOWO W CENIE GARAŻ OBOK BUDYNKU WPISANY DO KW.

Przestronne mieszkanie trzypokojowe o pow. 81,40 m2 usytuowane na drugim piętrze budynku położonego w centrum Strzegomia.

Więcej szczegółów, zdjęć oraz ofert nieruchomości na stronie biura nieruchomości Possessio, ul. Witosa 9A, Strzegom.

Mieszkanie do generalnego remontu, pokoje wykończone panelami oraz płytami, ściany malowane, okna PCV, parapety granitowe.  Przestronny salon. Umeblowana kuchnia, wyposażona w sprzęt AGD. Łazienka razem z wc, z oknem, wyposażona w piec gazowy dwufunkcyjny. Przedpokój pokryty boazerią. Ogrzewanie c.o. gazowe.

Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 20,60 m2 oraz garaż o pow. 18,10 m2 (garaż wymaga remontu, bez dachu). Możliwość korzystania z części strychu. 

Oferujemy wsparcie, bezpieczeństwo i doradztwo w pośrednictwie nieruchomościami  oraz pomagamy w uzyskaniu kredytów hipotecznych. TA USŁUGA CAŁKOWICIE BEZPŁATNA.

LENDI

Pomożemy wybrać najlepszą i najtańszą ofertę. Zbadamy również twoją zdolność kredytową i wyliczymy ratę.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty PSS-MS-2080
Powierzchnia 81,40 m²
Powierzchnia użytkowa 81,40 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 2
Rodzaj budynku kamienica
Opłaty w czynszu administracja, Części wspólne, fundusz remontowy
Liczba pięter w budynku 4
Garaż na posesji
Cena garażu 1 PLN
Piwnica 20,60 m²
Stan lokalu do remontu
Mies. czynsz admin. 522 PLN
Okna PCV
Instalacje niewymienione
Ogrzewanie gazowe

Pomieszczenia

Podłogi pokoi panele podłogowe, wykładzina

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Strzegom
mieszkanie na sprzedaż

PSS-MS-1997

MIESZKANIE DWUPOKOJOWE, 1 PIĘTRO, C.O GAZOWE + DZIERŻAWA OGRÓDKA I GARAŻU, DO GENERALNEGO REMONTU. Więcej szczegółów, zdjęć oraz ofert mieszkań na stronie biura nieruchomości Possessio, ul. Witosa 9A, Strzegom. Mieszkanie dwupokojowe o pow. 37 m2 usytuowane ...

Powierzchnia
37,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 378,38 zł
cena 199 000
mieszkanie na sprzedaż - Strzegom

Strzegom
mieszkanie na sprzedaż

PSS-MS-2018

MIESZKANIE DO WPROWADZENIA NA TRZECIM PIĘTRZE NOWO WYREMONTOWANEGO BUDYNKU !!! Więcej szczegółów, zdjęć oraz ofert mieszkań na stronie biura nieruchomości Possessio, ul. Witosa 9A, Strzegom. Przestronne mieszkanie dwupokojowe o pow. 62 m2 usytuowane na trzecim ...

Powierzchnia
62,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 661,29 zł
cena 289 000
mieszkanie na sprzedaż - Strzegom
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Strzegom

Strzegom
mieszkanie na sprzedaż

PSS-MS-2045

NOWA INWESTYCJA OBEJMUJĄCA BUDYNKI WIELORODZINNE POŁOŻONE W PARKU W STRZEGOMIU !!! KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW OBSŁUGI BIURA OSTATNIE KAWALERKI W BUDYNKU A1, ZAPISY NA BUDYNEK A2 Inwestycja zakończona. Dwa budynki położone przy ul. Parkowej  zlokalizowane ...

Powierzchnia
25,68 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
8 999,00 zł
cena 231 094
mieszkanie na sprzedaż - Strzegom
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Strzegom

Strzegom
mieszkanie na sprzedaż

PSS-MS-2054

PRZESTRONNE MIESZKANIE TRZYPOKOJOWE O POW. 78 M2, Z BALKONEM, USYTUOWANE NA PIERWSZYM PIĘTRZE KAMIENICY POŁOŻONEJ W POBLIŻU OŚRODKA SPORTOWEGO, SZKOŁY ORAZ OSIEDLA W STRZEGOMIU. Więcej szczegółów, zdjęć oraz ofert nieruchomości na stronie biura nieruchomości Possessio, ...

Powierzchnia
78,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
2 935,90 zł
cena 229 000
mieszkanie na sprzedaż - Strzegom

Napisz do nas

Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Trwa wysyłanie...